В останні дні грудня ми вирішили віддати належне тим, хто допомагав нам втілювати наші творчі задумки в реальність, і показати вам кращі результати спільної роботи.

кращий проект

У 2019 ми найбільше пишаємося нашим проектом квартири в ЖК Софія. Це відмінний приклад командної роботи, в якій ми пройшли всі стадії від розробки дизайн-проекту до повного втілення ідеї в життя.

Дворівнева квартира стала уособленням наших ідей про інтуїтивному дизайні, ергономіці та естетиці. Для інтер’єру ми підібрали лаконічну меблі та оздоблення з яскравими колірними акцентами, використовували кілька хитрощів в системах зберігання і пропрацювали всі деталі простору виходячи з звичок і переваг нашого замовника.

акценти:

зберігання:

краще співробітництво

Зробити хороший дизайн-проект – мало, потрібно ще й грамотно втілити задумане в реальність. У випадку з проектом в ЖК Софія нам допомогла студія Kelsis, досвідчена ремонтна бригада 044 і бренд авторських меблів Kochut. Злагоджена робота дала відмінний результат, який ви бачите на фото.

Kelsis спеціалізується на декоруванні поверхонь за допомогою штукатурки, і саме вони створили на стіні вітальні складну фактуру, яка стала одним з головних акцентів в просторі квартири.

У всьому іншому – від звільнення приміщення та чорнової обробки до установки меблів і сантехніки – нам допомогла ремонтна бригада 044. Без їхньої майстерності та дисципліни втілення наших проектів було б просто неможливо.

А завдяки українському бренду Kochut в квартирі з’явилися найяскравіші і незвичайні елементи декору – столи з цільного зрізу деревини і епоксидної смоли.

Підписники

Ми хочемо подякувати всім нашим передплатників, які залишаються з нами і стежать за нашими роботами – ми розвиваємося завдяки вам! У кожен проект LifehouseDesign вкладає всі свої сили і душу, тому для нас дуже цінна зворотний зв’язок з аудиторією.

Найактивнішим передплатником нашої сторінки в Instagram в 2019 році став наш замовник і один – Андрій Ющенко: він не залишив без уваги жоден наш пост, стежив за всіма історіями і за блогом на сайті!

Читайте також
18 / 12 / 19
Как подготовиться ко встрече с дизайнером: выбираем референсы и обсуждаем главное
Коли ви визначилися з дизайн-студією, якій довірите головне - своє житло, здається, що саме відповідальне рішення вже позаду. Але навіть
подробнее

Бажаєте отримати наш каталог?

Заповніть свої контактні дані, щоб отримати наш каталог і докладніше поговорити з нашим менеджером.

Форма зворотного зв'язку

viber