Про нас

Ласкаво просимо в лабораторії LifeHouseDesign!

Предметом досліджень нашої лабораторії завжди були захоплення, звички та уподобання наших клієнтів.
На основі цих знань ми створюємо унікальний простір для вашого життя!
Це такий простір, де все продумано відповідно до вашого способу життя, звичками і захопленнями: все необхідне завжди буде під рукою, а другорядне ніколи не плутатимется під ногами.

Це саме те, що ми називаємо інтуїтивним дизайном в інтер’єрі.

Таким чином ви отримуєте не просто ергономічність і простір, а однодумця, який живе з вами в одному ритмі і дихає з вами в унісон.
І все це для того, щоб ви могли зосередитися на головному – справжньої насолоди від самого життя!

У лабораторії LifeHouseDesign ми створюємо простір для справжнього життя, життя в вашому унікальному стилі.

Квартира в ЖК “Липинка”
LGPROJECT «ЖК ВАРШАВСЬКИЙ РАЙОН»
Квартира в ЖК «Софія»

Ми працюємо з різними стильовими напрямками і творчо реалізуємо їх на сучасний лад. Те еклектичне об’єднання, конструктивізм, еко-стиль, фьюжн і навіть класичний або будь-який з античних стилів.

Однак значно важливіше стилістичні принципи оформлення приміщення, на нашу думку, є глибинна внутрішня ідея – душа і характер простору.

І тут ми керуємося принципами інтуїтивного дизайну в інтер’єрі.

Коли ми говоримо про інтуїтивний дизайн в інтер’єрі – головний принцип, яким ми керуємося у своїй роботі – це в першу чергу ми маємо на увазі не стилістичне рішення, а так би мовити “вбудований функціонал” приміщення. Це така організація простору, яка дозволяє з легкістю і зручністю виконувати звичні для вас завдання в будинку, а зонування і розташування всіх предметів ще й сприятиме вам у цьому.

Адже ви напевно помічали, як лівша, не замислюючись, протягне ліву руку для того, щоб здійснити будь-яку дію, а правша – праву.
І такі індивідуальні особливості можна спостерігати в кожному нашому русі. Саме тому ми приділяємо велику увагу вивченню способу життя, особливих переваг і захоплень наших клієнтів. І все це для того, щоб створювати дійсно ідеальні приміщення для життя!

Команда

Ми дуже різні. У нашій лабораторії під одним дахом відмінно уживаються і закоренілий холостяк і зразковий сім’янин, і легка мрійлива художниця, мама двох маленьких принцес, і прагматичний реаліст, і шибайголова-екстремал, і переконаний мінімаліст.

Так, ми всі дуже різні, але нас об’єднує жага життя! До життя в усіх його унікальних проявах!

Над кожним проектом ми працюємо разом, залучаючи різні погляди для вирішення одних і тих же завдань. Саме таким чином нам вдається створювати насправді ідеальний простір для будь-якого стилю життя або роботи.

Володимир, Прораб Титан з технічних питань, власник всіх поясів по ремонтно-будівельним питанням
Андрій, Дизайнер Талановитий, гарний розумний а головне скромний керівник студії
Оля, Дизайнер / візуалізатор Наша муза, дуже творча, душевна людина ... Це наш колір і світло

Бажаєте отримати наш каталог?

Заповніть свої контактні дані, щоб отримати наш каталог і докладніше поговорити з нашим менеджером.

Форма зворотного зв'язку

viber